Mob Psycho 100: Psychic Battle – Bylo oznámeno mobilní RPG pro iOS a Android(1 minuta čtení)

Vypadá to, že se v roce 2019 herní adaptace anime jenom sypou

Pokud jste čtenář mangy nebo sledujete anime, tak jste o seriálu Mob Psycho 100 od autora ONE určitě slyšeli. Jestli tomu tak není a na titulek koukáte nechápavým pohledem, tak máte za domácí úkol kouknout na obě série anime – o hodně totiž přicházíte.

Nadupané turn-based RPG na mobily vám přinese společnost Crunchyroll Games. Crunchyroll je streamovací webová stránka pro anime a JDrama, počíst si na ní ale můžete i mangu. Ve hře Mob Psycho 100: Psychic Battle dáte dohromady tým pěti vašich nejoblíbenějších postav, ať už se jedná o Espery, školní delikventy nebo členy Body Improvement Clubu a ty pak levelujete, trénujete a následně s nimi bojujete proti duchům a dalším nadpřirozenostem.

Jestli vás hra zaujala, můžete se zaregistrovat na oficiální webové stránce hry, abyste měli informace a možná i přístup k beta verzi. O té však zatím víme jen to, že bude hratelná na Anime Expu 2019.

Source :

Crunchyroll

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.