Domů » Články » Mobilní RPG Monolisk se dočkalo velkého patche

Mobilní RPG Monolisk se dočkalo velkého patche

Monolisk je dostupný na mobilní platformy Android a iOS již od minulého podzimu, nyní se však hra dočkala citelného updatu. Dostane se nám nových kouzel, schopností, poskoků, ale také celých krajinných prostředí.

Pokud znáte toto české akční RPG, jistě jste obeznámeni s jeho předností, kterou je hráčská interakce. Hra totiž obsahuje z jedné stránky klasický dungeon crawl, kdy se svou postavou procházíme úrovněmi a za úspěch dostaneme zlepšení. Zajímavým oživením však je druhá strana, kdy hra nabízí editor k vytvoření úrovní. Procházíme tak řadou komunitních kampaní a můžeme si dokonce vytvořit levely podle našeho gusta. Hra navíc obsahuje karetní prvky, které jsou hlavním předmětem nového updatu. Pro úspěšné překonání úrovní a eliminaci nepřátel totiž používáme bojové karty, kterými používáme různé čáry nebo přivoláme na pomoc magickou kobru či pořádný kanón. Nejnovější update přidává 60 těchto karet, mezi nimiž jsou například i nové mechaniky jako teleport, léčivé studánky nebo zamykání dveří. Pokud vám hra dosud unikala z gamerského hledáčku, mrkněte na ní na Google Play nebo App Store

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X