Domů » Články » Herní novinky » Moder nacpal CS 1.6 do CS: GO. Podívejte se, jak vypadá upravená hra

Moder nacpal CS 1.6 do CS: GO. Podívejte se, jak vypadá upravená hra

Cyka blyat v HD!

Už je tomu něco málo přes 16 let, co Valve vydalo jednu z nejúspěšnějších FPS všech dob – Counter-Strike 1.6. Staré dobré CSko kolem sebe nashromáždilo oddanou komunitu, která u své milované střílečky zůstala i přes existenci lépe vypadajících pokračování. S novým modem Counter-Strike: Classic Offensive se ale vše může změnit.

Velké části fanoušků totiž nešmakují novinky v Global Offensive, čehož si všiml i moder Z00L. Rozhodl se proto přenést milovanou 1.6 do aktuální verze enginu Source, na němž CS: GO běží. Výsledek jeho práce vypadá hodně zajímavě, i když se Z00Lovi nepovedlo převést původní Counter-Strike v jeho plné kráse.

Z00L přenesl všechny zbraně věrně, dokonce i MP5 slaví svůj návrat. Bohužel taktický štít z technických důvodů do moderního enginu přenést nelze a podobně na tom jsou i wallbangy. Napříč snaze modera kulky projdou jen materiálem tenčím než 60 centimetrů, jsou proto raději vypnuty.

Counter-Strike: Classic Offensive vyjde 25. prosince na stránkách moddb.com. Ke hraní bude potřeba Counter: Strike Global Offensive a při vydání bude obsahovat 4 mapy (Dust II, Italy, Mirage a Inferno).

Čtěte také: Do Counter-Strike: Global Offensive se dostaly skiny na rukavice

Source :

pcgamer.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X