Domů » Články » Herní novinky » Moderátor na chvíli smazal No Man’s Sky subreddit, komunita vybuchla

Moderátor na chvíli smazal No Man’s Sky subreddit, komunita vybuchla(1 minuta čtení)

Admini redditu jej pomohli rychle obnovit do původního stavu.

No Man’s Sky už od vydání provází pořádná dávka kontroverze. I přesto, že studio Hello Games včetně Seana Murrayho mlčí, skandály s nimi spojené se stále objevují se stejnou rychlostí jako houby po dešti. Poslední hřib vzešel z komunitního fóra na redditu.

Hlavní moderátor subredditu /r/NoMansSkyTheGame s přezdívkou r0guew0lf totiž smazal všechny příspěvky a fórum uzamkl. Jeho akce se neobešly bez odezvy, přeci jen subbredit odebíralo skoro 150 tisíc uživatelů.

Společně s uzamčením vydal r0guew0lf i svoje důvody. Prý se z fóra stala odpudivá díra plná hněvu bez jakékoliv diskuze, kterou už nadále nechtěl podporovat. Celé oznámení uzavřel s tím, že si poctiví hráči mají najít jiné místo pro rozbor No Man’s Sky a že se jedná čistě o jeho vlastní rozhodnutí.

To ale nemělo dlouhého trvání a /r/NoMansSkyTheGame bylo během pár hodin v původním stavu. Nový moderátor Sporkicide ve spolupráci s bývalým modem a adminy redditu dokázal celou situaci vyřešit a navíc přivedl tým pomocníků.

Zda tím vyřeší problém s negativitou a nedostatkem diskuze, je prozatím ve hvězdách. Už při oznámení znovuotevření subredditu se snesla vlna hněvu na bývalý moderátorský tým, kterou musel Sporkicide řešit.

Čtěte také: Úřady vyšetřují reklamní kampaň No Man’s Sky. Hráči ji označili za klamavou

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X