Nejočekávanější hra ledna se blíží. Beta Monster Hunter: Worlds začne v pátek(1 minuta čtení)

Pojďte lovit s námi

Zatímco stále sypeme naše články ze seriálu Hry roku 2017 (a zpomalujeme tempo kvůli zkouškám), za rohem už na nás vykukuje první velká hra letošního roku. Monster Hunter: World od Capcomu odstartuje tento pátek poslední betu před vydáním a odhaluje i podrobnosti k jejímu obsahu.

Lov přerostlých monster se odehraje ve čtyřech misích, které jsou navíc rozdělené do dvou různých oblastí. Hrát můžete jak sólo, tak v kooperaci se třemi dalšími parťáky. Seznam potenciálních trofejí se skládá z bestií Jagras, Anjanath, Barroth a nově i Nergigante, kterého naleznete ve vyprahlé kaňonovité lokaci Wildspire Waste.

Exkluzivní beta pro PS4 začne 19. ledna ve 3:00 našeho času a skončí ve stejný čas v pondělí 22. ledna. Herního klienta můžete stahovat již dnes a podle oficiálních stránek ke hraní ani nepotřebujete mít předplatné PS+. Další podrobnosti najdete na stránkách hry.

Za úspěšný lov dostanete odměnu, kterou si můžete přenést do plné verze Monster Hunter: World. Ta vyjde na PS4 a XONE už v pátek 26. ledna. Co se týče PC verze, té bychom se letos měli taky dočkat, jen s několikaměsíční prodlevou někdy na podzim. I v jejím případě autoři potvrdili multiplayerovou betu.

Čtěte také: Wolfenstein 2 je v Izraeli zakázán. Hráči si tak vytvořili vlastní parodii

Source :

vg247.com

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na