Domů » Články » Herní novinky » Monster Hunter: World – Zaklínač Geralt z Rivie se vrátil v nové příběhové lince hry od Capcomu

Monster Hunter: World – Zaklínač Geralt z Rivie se vrátil v nové příběhové lince hry od Capcomu(3 minuty čtení)

Hra Monster Hunter: World, která je zaměřena na lov obřích zvířat připomínající dinosaury, vyšla 26. ledna 2018. Díky spolupráci vývojářských studií Capcom a CD Project Red si hráči nyní mohou zahrát za Geralta z Rivie, jehož linka je založena na hře The Witcher 3: Wild Hunt.

Řezníkovi z Blavikenu opět propůjčil hlas Doug Cockle, jehož ikonický chraplák hráče provázel jak celou zaklínačskou sérií, tak v případě šestého dílu SoulCaliburu. Ve hře je také výběr dialogových možností s ostatními postavami, které určí jakým směrem se bude příběh ubírat.

První část crossoveru je dostupná hráčům, kteří dosáhli Hunter Ranku 16. Příběhová linka s názvem
Trouble in the Ancient Forest“ pošle Geralta na lov Lešije za použití jak jinak, než stříbrného meče a zaklínačských znamení. Dokončením tohoto questu získá hráč speciální předměty a suroviny potřebné pro výrobu Geraltovy zbroje a zbraní. Zaklínačův společník Palico pak získá nekkeří skin a zbraň v podobě hole s lebkou. 

Od 14. února do 1. března bude pro hráče, kteří dosáhli Hunter Ranku 50 k dispozici další záležitost, a sice multiplayer. Úkol „Woodland Spirit“ pošle Geralta a jeho přátele na silnějšího, starého Lešije. Za splnění zakázky dostanou hráči zbroj Ciri ze Zaklínače trojky a zbraně.

Veškerý obsah Geraltovy dějové linky je k dispozici pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Kdy bude dostupná i pro PC hráče, zatím není známo.

X
X