Domů » Články » Monster Hunter World: Iceborn – Masivní rozšíření věhlasného RPG již v prodeji

Monster Hunter World: Iceborn – Masivní rozšíření věhlasného RPG již v prodeji

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Capcom oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje hra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition. Toto vydání nabídne kromě základní hry Monster Hunter: World navíc nové masivní rozšíření Iceborne. 

Monster Hunter World: Iceborne je zcela novým dodatkem k velmi úspěšné RPG fantasy hře Monster Hunter: World. Na hráče čeká zcela nový svět s ještě mocnějšími monstry a novými náročnými úkoly. Balíček Monster Hunter World: Iceborne Master Edition obsahuje původní hru Monster Hunter: World a dodatek Iceborne.

Vydejte se na průzkum nového, ledem pokrytého regionu známého jako Hoarfrost Reach, který čeká na své objevení. Setkejte se s dosud neviděnými monstry a objevujte endemický život tohoto regionu. Díky změnám v ekosystému se nyní nová monstra mohou objevovat i v původních herních lokacích.

O hře Monster Hunter: World
Monter Hunter představuje kriticky oceňovanou sérii akčních RPG, které se prodalo více jak 54 miliónů kusů po celém světě. Další vstup do této série, Monster Hunter: World, přinese k životu živoucí ekosystém, ve kterém se hráči postaví do role lovce vyhledávajícího divoká fantastická zvířata. Vydejte se na cestu a plňte úkoly na vlastní pěst, či po boku svých přátel díky novému online módu pro až 3 hráče napříč všemi světovými regiony.

Hra Monster Hunter World: Iceborne Master Edition je v prodeji od 6. 9. 2019 pro PlayStation 4 Xbox One. Pro více informací o hře navštivte stránky zde, případně pak oficiální stránky hry zde

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X