Domů » Monster Hunter World: Iceborne – Beta přichází na PS4

Monster Hunter World: Iceborne – Beta přichází na PS4

Již tento pátek 21. června 2019 budou mít hráči možnost okusit připravované rozšíření úspěšné hry Monster Hunter World, které ponese název Iceborne. Capcom nám naservíroval i nové video, kde nám postava ze hry Handler představí novou lokaci.

Rozšíření Iceborne vyjde na PS4 a Xbox One 6. září 2019 a na PC tuto zimu. Vývojáři hry z Capcomu čerstvě oznámili, že hráči na konzolích PS4 dostanou šanci si hru v betě vyzkoušet dříve. Chystají se dvě kola bety, kdy první termín bude dostupný pouze pro předplatitele PlayStation Plus a druhý už bude dostupný pro všechny PS4 uživatele.

A kdy že si budete moci vyzkoušet lov v této nové expanzi?

  • První kolo bety (pro předplatitele PS Plus) startuje již tento pátek 21. 6. 2019 ve 12:00 hodin našeho času a skončí 24. 6.2019 v tutéž hodinu.
  • Druhé kolo (pro všechny majitele PS4), poběží od 28. 6. 2019 do 1. 7. 2019 a začínat a končit bude taktéž ve 12:00.

Abyste se této bety zúčastnili, nemusíte hru Monster Hunter World vlastnit, ani nemusíte mít připravované rozšíření předplacené. Taktéž bude možnost si hru předběžně stáhnout několik dnů před samotnou betou. Takže pokud vlastníte PS4 a budete mít zrovna čas, můžete se směle pustit do lovu.

V obou kolech bety na vás budou čekat tři stejné questy. Prvním z nich bude The Great Jagras z originální hry. Druhým monstrem, které budete lovit, je wyverna Banbaro, jež se představuje poprvé v rámci nové expanze. A do třetice na vás bude čekat létající wyverna Tigrex, která se již objevila v některých předchozích Monster Hunter hrách, ve „World” ji však uvidíme poprvé. Vyzkoušet budete moci také 14 různých druhů zbraní a i vylepšení pro Slinger, které vám umožní se na monstra přichytit.

A jako malý bonus, pokud se bety zúčastníte a tyto tři questy zdoláte, za každý obdržíte balíček obsahující užitečné itemy k použití, které se vám přenesou do rozšíření hry, pokud si jej zakoupíte. Ostatní postup hrou se z bety přenášet nebude.

„Tak šťastný lov i rybolov!”

Source :

Gamesradar