Domů » Články » Herní novinky » Monster Hunter World: Iceborne – Nová expanze bude velikostí konkurovat základní hře

Monster Hunter World: Iceborne – Nová expanze bude velikostí konkurovat základní hře

Nedávno oznámené rozšíření pro hru Monster Hunter: World, jenž nese název Iceborne, poodhalilo řadu informací, včetně traileru. Vše bylo vypuštěno do světa na živém vysílání společnosti Capcom.

Hráči se mohou těšit na zasněžené hory a nově přidanou lokaci, která by měla být tím největším regionem ve hře. Toto území ponese název Hoarfrost Reach. Zástupce společnosti pro PR podotkl, že velikost expanze může bez problému konkurovat rozsahu původní hry.

Nové rozšíření přinese taktéž spoustu vylepšení a změn pro samotný základ hry. Přidá novou obtížnost, označovanou jako “Master Rank”, nová komba a elementy, nebo možnost používat specifický Slinger, zatímco se oháníte okolo svou primární zbraní. Mimo to se hra dočká i nových monster rozličných druhů. Na vašich dobrodružstvích se potkáte s rohatou wyvernou Banbaro, sněhem se plížícím Beotodusem a dokonce vás překvapí i prastarý drak Velkhana, který je obdařen mocnými ledovými útoky.

Pro přístup k novému obsahu musí mít hráč Hunter Rank alespoň na 16. úrovni. Pro vlastníky základní verze hry bude cena 39,99 dolarů a kompletní balíček bude k dostání za 59,99 dolarů. Pokud jste se ještě nerozhodli, zdali si hru pořídit, můžete si její základní verzi na konzoli PlayStation 4 vyzkoušet zdarma v podobě dema, a to až do 20. května 2019. Pokud si hru poté zakoupíte, postup se vám do plné verze převede.

Datadisk Monster Hunter World: Iceborne vyjde 6. září 2019 PlayStation 4 a Xbox One.