Domů » Články » Zítra vychází Monster Hunter: World. Sbírá vysoká hodnocení v recenzích

Zítra vychází Monster Hunter: World. Sbírá vysoká hodnocení v recenzích

Povolejte své kamarády a běžte bušit do dinosaurů

Leden se sice nikdy nenesl ve znamení velkých her, jedna taková nás ale čeká již zítra – vychází totiž Monster Hunter: World na PS4 a XONE. Očekávaná RPG akce se dočkala celé řady změn, aby zaujala i širší západní publikum, zároveň se ale snažila zachovat svou drsnou hratelnost a tuhé souboje. Soudě podle zahraničních recenzí se jí to podařilo.

Nejnovější díl japonské série od Capcomu, v níž nejde o nic víc než lov přerostlých monster (a opakované umírání), se dle zahraničních verdiktů náramně povedl. Velká herní i mainstreamová média nešetří na chvále, místy Monster Hunter: World získal i absolutní hodnocení.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=wL5NiOc64ag” /]


Kooperativní RPG akce pro až čtveřici lovců nejenže vypadá lépe než kterýkoliv díl ze série – autoři údajně dokázali zachovat drsné a nelítostné souboje s monstry a zároveň přepracovat některé herní mechanismy tak, aby pro západní publikum nepůsobily tak kostrbatě. Snaha zalíbit se hernímu trhu mimo Asii byla prý znát, ale překvapivě nešlo o kontraproduktivní rozhodnutí.

Na všechny recenze se můžete podívat níže. Pro připomenutí dodáváme, že konzolová verze Monster Hunter: World vychází již zítra, k dispozici by měl být i day-one patch, který přináší pár změn na základě poslední betatestovací seance. Na PC si obludy zalovíme až na konci léta.

Čtěte také: VIDEO – Kingdom Come láká na živoucí svět plný možností, soubojů i chlastu

Source :

VG247.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X