Domů » Články » Mortal Kombat 11 ukončilo dějovou linii, nikoli však celou sérii

Mortal Kombat 11 ukončilo dějovou linii, nikoli však celou sérii

Hned několik ohlášených DLC charakterů čeká na přidání do Mortal Kombat 11 a vedoucí NetherRealm Studios už pouští drobky k dalšímu pokračování. Kromě nálože nových postav se máte těšit i na velké překvapení. 

Poslední díl Mortal Kombat se trochu podobá dílu Armaggedon, kterým končila jedna éra série Mortal Kombat, kdy hru přestalo vyvíjet Midway Studios a agendu převzalo nově utvořené NetherRealm Studios založené Edem Boonem, jedním z otců Mortal Kombat.

Stejně jako v Mortal Kombat: Armaggedon skončil boj Raidenovým návratem do minulosti, Mortal Kombat 11 míhá časem skrze finální rekonstrukci vesmíru (ta má tři různé variace podle dokončení hry). Ed Boon v interview pro Terra Brasil mluví, kromě inspirace pro Mortal Kombat 11, také o nespecifikovaném ale zato velkém překvapení. Do budoucna má do série přijít také mnoho nových postav. Na ty stále čeká také MK 11, a to konkrétně na hostujícího Spawna s Jokerem (v kuloárech internetu se mluví také o Ashovi z Evil Dead) a na svůj návrat čeká i královna Sindel. 

Source :

PCGamer

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X