Domů » Články » Mount & Blade II: Bannerlord bude v early accessu začátkem příštího roku

Mount & Blade II: Bannerlord bude v early accessu začátkem příštího roku

Brány světa Calradie se opět otevírají a již příští jaro nabídnou nové výzvy pro dobrodruhy všech povah. Pro válečníky, obchodníky, diplomaty i rebelující živly. Po letech vývoje máme časový rámec, kdy Mount & Blade II dorazí na naše obrazovky.

Chybělo vám křižování otevřeného světa Calradie v roli kupce, vyvrhela nebo dokonce vojevůdce s ambicí založit vlastní království? Pokud pomineme četná a plnohodnotná rozšíření prvního dílu, Mount & Blade II: Bannerlord je v dílnách nezávislého studia z Turecka Tale Worlds již nějaký ten měsíc a na letošním Gamesconu se nám konečně dostalo možnosti shlédnout trailer! Čekají nás nespočetné jednotky kavalerie, brázdící území Claradie, dobývání hradních komplexů za využití inženýrských skvostů své doby a nějaká ta diplomacie či obchod jako za starých časů, ovšem v novém kabátku. První trebuchety vypálí svou salvu již v březnu příštího roku, v rámci verze předběžného přístupu.

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Mordhau všichni milujeme to, co na Chivalry nebo Mount & Blade – masité bitky, kde končetiny létají hlava nehlava, doslova. Nyní však máme možnost […]

1
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X