Možná se dočkáme kompletní knihovny Blizzard literatury v češtině!(2 minuty čtení)

Nakladatelství FANTOM Print oficiálně potvrdilo jednání se zástupci společnosti Blizzard o právech na její knihovnu…

Naše oblíbené knižní nakladatelství, které má na svém kontě takové série jako je naprosto dokonalá LitRPG série Cesta šamana (čte se skvěle, doporučujeme ji vřele pozn. redakce), World of Warcraft kroniky a vlastně naprostou většinu herní literatury v našich luzích a hájích, možná konečně pokoří metu nejvyšší! FANTOM Print totiž na svém profilu na Facebooku přišel koncem minulého pracovního týdne s tajemným prohlášením, že se konečně pohnuly ledy ohledně problematické komunikace s Blizzardem ohledně práv na jejich knižní portfolio. To je totiž podstatně větší, než spousta domácích fanoušků tuší a obzvláště v případě World of Warcraft universa představuje velice důležitý (u datadisku Battle for Azeroth dokonce nezbytný pozn. redakce) prvek k pochopení lore.

Včera jsme se pak dočkali potvrzení, že jednání proběhla a vše je na dobré cestě k získání vytoužených práv. Slintali jste někdy nad kousky jako je Book of Cain, novějšími romány ze světa World of Warcraft či knihami ze série The Art of…, ale nedokázali jste se prokousat přes jazykovou bariéru? Soon už snad nebudete muset. Za celou redakci držíme Fantomům palce, aby jim tenhle husarský kousek vyšel a konečně tak do své stáje korunní klenot herní literatury zařadili!

Jo a jen tak mimochodem, minulý týden tohle nakladatelství také vydalo naprosto úžasnou sběratelskou záležitost, a to knihu Světy a umění Blizzard Entertainment (v originále The Art of Blizzard pozn. redakce), kterou můžete pořídit třeba coby skvělý vánoční dárek přímo na jejich e-shopu!

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X