Dnes se koná MSI Fans Gathering s World of Tanks streamery v RE-PLAY studiu

Běžte, pokud stíháte

Jestli vám pondělky jako začátek pracovního nebo školního týdne přijdou taky tak hrozné jako nám, tak pro vás máme dobrou zprávu. Jste milovníky těžkých strojů a napínavých zápasů na bitevním poli ve hře World of Tanks? Ano? Tak jste tu správně! Zveme vás v pondělí 30. 10. 2017 k nabitému hernímu zážitku přímo z RE-PLAY studia, a to hned za přítomnosti MSI i nejznámějších World of Tanks CZ/SK streamerů – PanapeacemakeRa, mistra Rika_Leaha a streamerkou Nayou.

jen málokdo odolá možnosti si zahrát na nadupaných herních noteboocích od značky MSI Gaming, který je patronem téhle jednodenní komunitní akce. Na místě budou vychlazené nápoje a také občerstvení.

Na čem budete hrát?

Díky MSI Gaming bude na místě šest nejnovějších notebooků, na kterých si budete moct vyzkoušet právě World of Tanks v té nejlepší kvalitě. Tyto notebooky disponují nejnovějším procesorem, grafikou a spoustou dalšího výkonu.

Stručně, rychle, jasně…

Kdy: 30. 10. 2017 od 16:00 – 20:00
Kde: V RE-PLAY studiu (Bělehradská 7/13,140 00 Praha)
Kdo: PanpeacemakeR, Rik_Leah a Naya

Pokud jste fanoušek tanků nebo chcete jen potkat svojí internetovou hvězdu, dorazte v pondělí 30. 10. 2017 do RE-PLAY studia. Těšíme se na vás!

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění (inzerce)

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz