Domů » Články » MSI představuje GeForce GTX 1070 a 1080 GAMING Z

MSI představuje GeForce GTX 1070 a 1080 GAMING Z

Řada GAMING Z je absolutním vrcholem Pascalu.

V dnešní době herní revoluce je zapotřebí udržovat naše herní zařízení v co nejlepší kondici. Když jsme se tak zcela poprvé doslechli o nové řadě grafických čipů od Nvidie, jenž mají rapidně překonat své předchůdce, byli jsme štěstím bez sebe. Sice si pro zakoupení špičkového komponentu sáhneme hlouběji do kapsy, ale co bychom pro uspokojení našich herních choutek neudělali.

MSI, jako světově nejpopulárnější výrobce herního vybavení, hrdě vydává prémiové grafické karty na jádře Pascal. Vysoká exkluzivita MSI GeForce® GTX 1080 GAMING Z 8G a MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G reprezentuje absolutní vrchol série grafických karet GeForce® GTX 10. A jako poslední písmeno abecedy, Z, také reprezentuje finální formu grafických karet MSI GAMING.

msigeforce1080_gz

Oceňovaný systém chlazení TWIN FROZR VI s úžasnou chladící silou umožňuje grafikám GAMING Z dosáhnout maximální frekvence. Kompletně nový 10ti fázový PCB design používá Military Class 4 komponenty s 8 + 6-pinovými konektory, které umožňují vyšší přetaktování k využití grafické karty na maximum.

Pro plný zážitek z Virtuální Reality je potřeba vysoký výkon. Grafické karty MSI GeForce® GTX 1080 a 1070 GAMING Z přinášení perfektní výkon pro příjemný VR zážitek. MSI dále představuje VR Boost Kit, který přivádí všechny potřebné konektory do přední 5,25“ pozice pro co nejpohodlnější připojení VR headsetu.

msigeforcegtx1080_spec

msigeforce1080_gz1

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X