MSI Roadshow je zpět, buďte u toho taky! Zavítá do vysokých škol v Praze, Brně i Hradci

Můžete se těšit na výkonné herní železo v praxi

V půlce května si udělejte volno, již tradiční MSI Roadshow se vrací na české vysoké školy. Tentokrát to MSI tým vezme hezky ze západu na východ. Na návštěvu se mohou těšit nejprve studenti na ČVUT v Praze, poté show navštíví UHK v Hradci Králové a své putování zakončí na VUT v Brně.

Těšit se můžete na nejvýkonnější herní železo ve všech kategoriích, ve kterých MSI kraluje. Na místě si prohlédnete nadupané herní notebooky či třeba stolní počítač MSI Trident 3 Arctic, grafické karty GeForce GTX desítkové řady včetně nejvýkonnější 1080 Ti Gaming Trio, nejnovější základní desky připravené na pro platformy Intel Cofee Lake a AMD Ryzen a v neposlední řadě také spoustu herního příslušenství MSI Gaming Gear jako myši, mechanické i membránové klávesnice, sluchátka nebo zakřivené herní monitory.

Na akcích se potkáte s vašimi oblíbenými streamery. Pražští studenti se mohou těšit na PUBG hráče SpajKKa a do Hradce a Brna se podívá tankista Marty_vole. Svou účast určitě potvrďte i ve facebookové události, díky čemuž můžete vyhrát PC hru. Pro více informací o akci i o produktech mrkněte na web msiroadshow.cz, kde se dozvíte vše potřebné.

Čtěte také: Do Rudolfina míří koncert nejlepších herních melodií. Zazní Mafia i Kingdom Come

Zdroj:

Tisková zpráva, komerční sdělení

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.