Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare bude obsahovat 2 vs. 2 mód(1 minuta čtení)

Gunfight bude nový svižný multiplayerový mód v Call of Duty Modern: Warfare. Plné odhalení multiplayeru plánují vývojáři z Infinity Ward na první srpnový den v rámci svého livestreamového vysílání na Twitchi. 

Ohledně letošního přídavku do rodiny Call of Duty: Modern Warfare už víme několik zajímavých věcí. Hru bude možné hrát napříč herními platformami a poběží za pomoci technologií DirectX Ray Tracing spolu s NVDIA RTX. Nyní vývojáři z Infinity Ward, skrze livestream, přiblížili soutěžní mód Gunfight. Ten se bude odehrávat na menší mapě, kde budou soupeřit dva týmy po dvou hráčích, v rámci čtyřiceti sekundového rozmezí – pokud během daného času nedojde k eliminaci jednoho z týmu, objeví se uprostřed mapy vlajka, jejíž získáním lze zápas ukončit, což má týmy popohnat k akci. K plnému odhalení podrobností a dalších multiplayerových módů má dojít na oficiálním Twitch kanálu Call of Duty 1. srpna v 19:00 našeho času. Hra má vyjít 25. října tohoto roku.

Source :

Gamespot

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.