Domů » Články » Muzeum automatů ArcadeHry vás zve na Víkend rekordů

Muzeum automatů ArcadeHry vás zve na Víkend rekordů

O tomto víkendu proběhne očekávaná a dlouho připravovaná akce s názvem Víkend rekordů. Trojice tuzemských šampiónů se bude snažit prolomit Světové rekordy v arkádovkách Satan of Saturn (1981), D-Day (1981), Final Fight (1989), Vendetta (1991) a King of Dragons (1991).

Tyto rekordy budou odehrány na skutečných arkádových automatech podle pravidel organizace Twin Galaxies, která má jako jediná oprávnění ke kontrole a schvalování Světových herních rekordů pro Guinessovu knihu rekordů.

Tým rekordmanů je sestaven ze tří ikon české arkádové scény, velezkušených hráčů kteří tyto hry pilují na emulátorech již od dětství. Představí se zde dvojnásobný Mistr světa v arkádovkách Cosmic Alien a R-Type, ikonický Petr LEX Prokop, kterého doplní světový vícemistr v obou zmíněných hrách Martin WES Kolář, následováni dalším veteránem Sváťou HAL Haladou. Budou-li naši rekordmani úspěšní, a my věříme že budou, získá tím Česká Republika další Světové rekordy ve hrách, které tu nikdy nebyly masově přítomny.

Očekávané rekordní žně se odehrají v muzeu automatů ArcadeHry Červený Újezd v sobotu 14. září od 12:00 do 19:00 hodin a v neděli 15. září od 11:00 do 14:00 hodin. Více v události akce samotné.

Source :

Tisková zpráva

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X