Domů » Články » Na cestě je dokument o hráči, který byl přilepen na LAN párty ke stropu

Na cestě je dokument o hráči, který byl přilepen na LAN párty ke stropu(1 minuta čtení)

Pokud jste již po roce 2003 disponovali internetem, nebo vlastnili verzi Scorpion’s WinCheater, která obsahovala vtipné obrázky, jistě jste se setkali s fotkou domací LAN párty, na které je jeden hráč přilepený ke stropu.

Nyní podle této fotografie vzniká dokument, samozřejmě jej ale nemůžete brát zcela vážně, je to spíše takové vzpomínání tehdejších hráčů. Fotka vznikla na LAN párty ve městě Michigan v březnu roku 2003. Parta kamarádů se zde sešla, aby si zahráli legendární Counter Strike. Jeden z nich však neměl kde sedět a tak jej ostatní přilepili stříbrnou páskou ke trámu u stropu.

Fotografie je legendární dodnes a my se konečně dozvíme příběh o jejím pozadí. Dokument je doplněn o další, nikdy neviděné fotky z akce a třeba i vzpomínky na dovážku pizzy. Trailer pak doplňuje hlas Marka Hamilla, převzatý z traileru na Star Wars. Celé je to samozřejmě jedna velká nadsázka a dokazuje to, že dnes může dokument vzniknout o čemkoliv. Pro mnohé z nás to navíc bude nostalgický výlet do historie. Však i já rád vzpomínám na to, jak jsem táhl počítač ke kamarádovi i s CRT monitorem, abychom si něco spolu zahráli. Kdy bude dokument hotový, najdete na oficiálním webu, který jej doprovází.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X