Domů » Články » Na Diablo od března bude dohlížet osoba zodpovědná za Gears of War

Na Diablo od března bude dohlížet osoba zodpovědná za Gears of War(2 minuty čtení)

Po nevydařenému nástupu Warcraft 3: Reforged došla vetšině hráčů trpělivost. Společnost Blizzard během posledních několika let dělá jednu chybu za druhou. Není tedy divu, že se na internetu začaly objevovat komentáře předznamenávající pád očekávaného Diablo 4. Dostalo se nám však možné záchrany. Přijíždí rytíř na bílém koni v podobě Roda Fergussona, veterána ve videoherní byznysu, který stojí za celou sérií Gears of War.

Rod Fergusson bude od března tohoto roku dohlížet na veškeré hry univerza Diablo. Mimo chystaný čtvrtý díl série se jeho zrak bude upírat i na mobilní Diablo: Immortal a další možné projekty této značky. O schopnostech nového člena týmu Blizzard není sebemenších pochyb. Jen se podívejme na úspěch her Gears of War. Pokud se tedy Diablo 4 chce opravdu vrátit ke svým “temným kořenům”, je Rod Fergusson opravdu skvělou volbou.

Po veškeré té kritice, která se na adresu studia Blizzard snesla, se vedení konečně chytlo za nos a vychází hráčům vstříc. Již dříve totiž bylo oznámeno, že budou pravidelně vycházet informace o vývoji hry Diablo 4, a finální produkt tak bude co nejblíže představám hráčů. Nejednou jsme se však přesvědčili o skutečnosti, že oznámením tohoto studia se nedá tak úplně věřit.

Source :
Václav Brixí
Written by
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X