Domů » Články » Na mobily míří nová nová CCG, tentokrát z populárního Marvel universa

Na mobily míří nová nová CCG, tentokrát z populárního Marvel universa(1 minuta čtení)

Beta testování bude za pár dní zahájeno v Thajsku a Filipínách. Hra bude dostupná na operační systémy Android a iOS.

Hearthstone, Gwent, Magic The Gathering Online a další virtuální karetní hry dostanou co nevidět bratříčka, v podobě silné konkurence. Nový titul Marvel Duel cílí nejen na milovníky tohoto komiksového světa, ale svým žánrem také na milovníky kartiček. Hra se pod taktovkou vývojářského gigantu NetEase blíží do uzavřené Bety, která bohužel proběhne pouze lokálně a to v Thajsku a na Filipínách a to už 19. března. Když si vezmeme, že oficiální Twitter hry existuje pouze pár dní a už jsme v režimu Beta testování, plné spuštění pro všechny regiony na sebe jistě nenechá dlouho čekat. Hra má ze začátku nabídnou přes 150 kartiček různých postav a 5 hratelných charakterů, kterými jsou Iron-Man, Captain Marvel, Spider-Man, Thor a Star Lord. Individuální schopnost u každého hrdiny je samozřejmostí. Podle formuláře na Beta testování to vypadá, že hra bude na iOS i Android. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] týdne byla oznámena nová karetní hra Marvel Duel a Marvel Future Fight nyní doplnila trojice nových hrdinů. Prvním je sám Profesor Charles […]

X
X