Domů » Články » Na Rainbow Six Siege Invitationalu byla odhalena operace First Contact

Na Rainbow Six Siege Invitationalu byla odhalena operace First Contact

Nadcházející operace je pojata futuristicky. Přibudou dva noví operátoři, přičemž útočný bude mít schopnost ovládat hologram a obránce bude probíhat zdmi, stejně jako Juggernaut ze světa X-man.

Dvojici nových operátorů nám na oficiálním webu hry představuje operátor Miles “Castle” Campbell. Prvním přírůstkem bude chladnokrevná Iana, která excelovala nejen na škole, ale také v pilotském výcviku, kdy se dostala dokonce do vesmírného programu. Podle traileru a předchozích leaků bude její abilita spojena s hologramem, který může plně ovládat na dálku. Kromě matení nepřátel přinese tato abilita také cenné informace o nepřátelských pozicích. Oproti tomu je příslušník obránců s krycím jménem Oryx přímočará hora svalů. Jeho téměř nadlidská síla mu dovoluje nejen prorážet bouratelné zdi, ale také se přichytit k hatchi a vylézt o patro výše. O tomto operátorovi víc informací zatím neví ani Castle, který pouze konstatuje, že je jedno velké tajemství a to na pracovišti nemá rád. Operace přinese také rework mapy Oregon a od 17. února si vše můžeme vyzkoušet na testovacím serveru.

0 0 vote
Article Rating
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X