fbpx

NABÍDKA PRÁCE: Chcete dělat v gamingu? Cenega Czech hledá novou posilu do logistiky

O vstupní pozici ale nejde

Dnešní nabídka se od těch předchozích, které jsme tu na webu měli, dosti liší. Nejde o vyloženě herní brigádu ani nějakou vstupní testerskou pozici. Přesto si myslíme, že nabídka od distributora her Cenega Czech má něco do sebe.

Cenega Czech hledá novou posilu na pozici obchodního referenta nebo referentky. Náplň práce se točí kolem logistiky, tedy zajišťování objednávek, zařizování přepravy v rámci evropských zemí nebo komunikace se zákazníky a dodavateli. Potřebná je i znalost zákona o DPH.

Od kandidátů se požaduje praxe v oboru a reference od předchozích zaměstnavatelů, o vstupní pozici pro čerstvé absolventy tudíž úplně nejde. Samozřejmostí je znalost angličtiny a práce s PC včetně kancelářského softwaru. Nástup je plánován na počátek června letošního roku.

Na oplátku Cenega Czech nabízí práci v příjemném kolektivu na Praze 5, stravenky, mobilní telefon nebo notebook. Nástupní plat je stanoven na 35 tisíc Kč. Pokud vás nabídka zaujala, připravte si CVčko a zamiřte na stránku s inzerátem.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Battlefield 1 a 4 rozdávají svá DLC. Berte, dokud je čas!

Cenega

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.