NABÍDKA PRÁCE: EA dočasně hledá české testery do centrály v Madridu

¿Hablas checo?

Pokud vás láká práce v herní branži, ale ještě nevíte, kde byste měli začít, máme pro vás skvělou příležitost. Nejlepším odrazovým můstkem je právě pozice testera, na které začínal nejeden zkušený vývojář. Nabídka od EA má jen jeden háček.

Jak jste si mohli přečíst v nadpisu, jedná se o pozici ve španělském Madridu. Co se týče papírování, o žádný problém se nejedná, Španělsko je také v Evropské unii, čímž se vyhnete pořádné dávce byrokracie. Avšak zda je vám vycestování mimo naší kotlinu proti srsti, máte smůlu. Testování na dálku prostě není možné.

A co se od takového testera očekává? Základem je perfektní znalost herních platforem, Windows, angličtiny a především českého jazyka. EA kromě tradičního testování svých her požaduje také kontrolu českého překladu. Berte na vědomí, že nejde jen o zvládnutý pravopis, ale i stylistiku, tudíž musíte mít zároveň i hodně načteno a mít k jazyku cit (jinak bude překlad na prd a utrpí i hráči). Potřebný je i srozumitelný projev, abyste svým kolegům mohli vysvětlit, co je s daným textem vlastně špatně.

Na oplátku EA nabízí práci v mezinárodním kolektivu v moderních prostorech jejich španělské pobočky. Zaměstnání to je sice dočasné, existuje ale možnost, že EA kontrakt prodlouží nebo nabídne rovnou další pozici po vypršení smlouvy. Bližší informace najdete v nabídce na LinkedInu.

Čtěte také: PUBG má 3 miliony současně aktivních hráčů. A 1,5 milionů rozdaných banů

Pracovní prostředí v EA Madrid

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.