NABÍDKA PRÁCE: Hledáme obsluhu do našeho herního klubu SkillZone!

Práce v herním průmyslu nemusí vždy být jen o testování zabugovaných her nebo úmorném psaní recenzí na simulátory šutru (ehm). Do pařanského rybníčku můžete vplout i jinak – třeba skrze naše síto. Hledáme totiž posily do SkillZone týmu!

Aktuálně sháníme poctivce do herního klubu SkillZone v Praze na Žižkově, který by se staral o bezproblémový chod herny a baru s občerstvením. Hledáme jak lidi na hlavní pracovní poměr, tak jednu výpomoc přes prázdniny na DPP.

Technicky zdatnější jedinci mají hned do začátku plusové body. Pokud máte zájem pracovat v našem pařanském doupěti, pošlete CV i motivační dopis na prace@skillzone.cz, kde se dozvíte další podrobnosti.

Nezapomeňte dodat, co všechno umíte a jakým způsobem můžete být přínosem pro SkillZone jako takový. I obsluha v herním klubu se samozřejmě může zapojit do dalších aktivit a projektů, od streamů po eventy a redakční záležitosti.

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz