Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » BlizzCon » BlizzCon 2019 » Nad Dragonblight se v dračích sedlech utkáme v Hearthstone: Descent of Dragons

Nad Dragonblight se v dračích sedlech utkáme v Hearthstone: Descent of Dragons

Hearthstone budou čekat nemalé změny s novým rozšířením, které bylo teasováno již před BlizzConem. Descend of Dragons přinese do hry hned tři zbrusu nové mechaniky a početný set nových karet, zaměřených zejména na synargii s draky.

Na letošním Blizzconu bylo kromě Overwatch 2 a Diabla IV rušno i kolem Hearthstone. Příběh rozšíření je spleten kolem souboje League of Explorers a zločinné organizace E.V.I.L., kterou vede arcizloděj Rafaam – jistě si pamatujete z League of Explorers rozšíření. Hlavní bitva se odehrává ve vzdušném prostoru nad Dragonblight a kromě nového karetního arzenálu přinese rozšíření hned několik nových mechanik. První z nich je Galandrok, což je hned pět nových hero karet (pro warriora, warlocka, priesta, rogue a shamana), přičemž každá má moucnou hero power i battlecry. Další novou mechanikou je Invoke, což bude fungovat podobně jako battlecry pro C’Thuna, akorát po zahrání karty budou vylepšeny schopnosti Galandroka. Do hry se také přidají karty Sidequests, které nám po jejich splnění poskytnou nějakou tu výhodu – třeba přivolají 6/6 draka na bitevní pole. Kromě toho nás bude čekat kotel karet s dračí tematikou a ranec zábavy.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X