Domů » Články » Herní novinky » Nahlédněte do garáže hry Farming Simulator 19!

Nahlédněte do garáže hry Farming Simulator 19!

Asi už nám začíná na stará kolena hrabat, ale všechna ta naleštěná monstra vypadají v novém traileru na hru Farming Simulator 19 fakt dobře…

Farming Simulator 19 vychází už 20. listopadu, a to s dosud největší garáží plnou vozidel a nástrojů. V novém traileru na tuhle hru se můžete mrknout na všechny ty láskyplně reprodukované traktory, přívěsy a další kusy techniky z vlhkých snů každého zemědělce.

Tahle značka hráčům vždycky nabízela ten největší výběr vozidel a nástrojů. Farming Simulator 19 je pak ještě větší než kdy dřív, a to díky zcela novým partnerstvím, které místní soupisku rozšíří na více než 100 ikonických značek. Letošním velkým přírůstkem je John Deere a jejich série legendárních traktorů a vybavení. Ve hře jsou vyobrazena vozidla série 6M, 6R, 7R, 8R a 8RT společně s kombajny T560i a S790 s odpovídajícími nástroji pro širokou škálu farmářských aktivit.

Že vám to celé přijde jako naprosto nesrozumitelná hatmatilka? No, to nám taky. Proto jsme vyrazili do polí, abychom tam ulovili a následně také ochočili našeho vlastního traktoristu, který pro vás tenhle kousek zrecenzuje!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=A0C4KFuy948″ /]

Source :
X
X