Domů » Články » Námořnictvo jako novinka v režimu světové války ve hře War Thunder

Námořnictvo jako novinka v režimu světové války ve hře War Thunder

Fanoušci této vojenské simulace se budou moci zúčastnit operací ve vzduchu, na moři a také bojovat s pozemními silami. 

Společnost Gaijin Entertainment oznamuje spuštění druhé sezóny režimu světové války zvané “Attack from the Sea” ve hře War Thunder vojenské online akční hry Tentokrát budou moci hráči zrekonstruovat slavné historické bitvy nejen pozemními a vzdušnými silami, ale i námořními jednotkami. V nové sezoně bude americká armáda bránit filipínský ostrov Luzon před císařskými japonskými silami, zatímco Sověti se pokusí přistát na vojsku na krymském poloostrově okupovaném Němci. K dispozici budou i dva scénáře vnitrozemské bitvy – bitva o Caen a operaci Nordwind.

V režimu světové války velitelé obou stran pohybují po vzdušné a pozemní armádě na strategické mapě, a když se tyto armády setkají, jejich střet se vyřeší bitvou mezi hráči. Druhá sezóna přinese nové typy armád, jako jsou pobřežní dělostřelectvo, přistávací lodě, torpédoborec. Mezi nové typy bojových akcí patří obrana konvojů přistávacích jednotek, vzdušná obrana pobřežního dělostřelectva a odvážné nájezdy lodí proti těžkým křižníkem. Výsledek každého konfliktu ovlivňuje situaci na strategické mapě a výsledek celé operace.

Na rekonstrukci světové války jsou povoleny pouze vozidla, která se skutečně zúčastnili historické bitvy. Hráči, kteří tato vozidla odemkli nebo ještě nevyzkoušeli tento režim s národními technologiemi, je budou moci stále používat. Během první sezóny světové války hra zabezpečovala základní úpravy pouze pro vozidla, ale v druhé sezóně dostanou hráči zcela vylepšené tanky, lodě a letadla. Hráči budou mít také větší volnost při výběru konkrétních vozidel, které chtějí používat, pokud to není v rozporu s historií.

Podrobnější informace o nové sezóně světové války jsou k dispozici na oficiální webové stránce War Thunder: https://warthunder.com

Redakce SkillZone
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X