Domů » Články » Naše telefony bere útokem Smite Blitz

Naše telefony bere útokem Smite Blitz

Novou zábavu na mobily přinese spin-off populárního Smite. Namísto MOBA žánru se v nové hře od Hi Rez Studios dočkáme taktického RPG, které věrně kopíruje svět Smite. Hra je dostupná na iOS a Android.

MOBA žánr je velice konkurenční prostředí pro vývojáře nejen proto, že League of Legends a DOTA 2 mají téměř výsostné postavení, ale také proto, že žánr je velice úzce vymezený. Samotný Blizzard uznal, že s Heroes of the Storm zaspal dobu. Nicméně Smite se podařilo proniknout skrze pojetí klasické týmové arénovky s cílem pushovat lajny až k nepřátelské základně skrze akční pohyb postavy, spolu s pohledem třetí osoby. Nyní si za své oblíbence ze Smite můžeme zahrát i na smartphonech ve spin-offu této hry s názvem Smite Blitz. Jedná se o taktické RPG, kde je naší snahou udělat doslova božský tým. Thor, Zeus, Wukong, Kukulkan, Horus a další mýtické postavy jsou k dispozici pro náš hvězdný tým. K dispozici je PvE mód, kde porážíme vlny NPC a také PvP, přičemž lze formovat aliance s ostatními pro rychlejší budování našeho pantheonu. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X