Domů » Natočte hackerský film k Watch_Dogs 2 a hrajte o €50 000!

Natočte hackerský film k Watch_Dogs 2 a hrajte o €50 000!

Kreativci a filmaři všech zemí, spojte se!

Vydání Watch_Dogs 2 se rychle blíží a marketingové oddělení Ubisoftu rozhodně nespí na vavřínech. Co víc, rozhodlo se odměnit mladé režiséry a kreativce – do vydání hry máte možnost natočit krátký snímek a vyhrát slušné kapesné či věcné ceny.

Tato kreativní videosoutěž poběží až do 15. listopadu pod názvem Watch_Dogs Film Fest a bude zaměřená na krátké filmečky s tématikou hackování. K zapojení do soutěže musíte vytvořit vlastní video, ve kterém ukážete váš pohled na hackerskou tématiku. Soutěž je přístupná pro všechny zájemce po celém světě, tedy i pro našince.

Pravidla jsou velmi jednoduchá. Stačí vytvořit své vlastní video v libovolném formátu s časovým rozsahem 5 sekund až 5 minut, které by mělo obsahovat chytrý mobilní telefon a mělo by se držet tématu “Hacking Heroes”.

Videa budou hodnocena porotou, která bude tvořená lokálními influencery, kreativci hry Watch_Dogs a mezinárodními audiovizuálními profesionály. Výhru €50 000 (a spoustu dalších cen) můžete vyhrát v jedné ze čtyř kategorií.  Veškeré podrobnosti a přihlášení do soutěže najdete na webové stránce akce.

Čtěte také: Hlavním záporákem Watch Dogs 2 je… Čech?

 

Source :

Tisková zpráva, plné znění