fbpx

Máte volný víkend? Zveme vás na Natsucon 2017!

Opět připravujeme herní zónu

Advík máme sice za sebou, to ovšem neznamená, že bychom se po zbytek léta nudili. Ani vy nemusíte – již tento týden odstartuje Natsucon 2017, festival pro všechny fanoušky japonské kultury a popkultury. Co všechno můžete od letošního ročníku očekávat? A nechcete rovnou i lístek pro sebe?

Letošní Natsucon odstartuje v pátek 18. srpna v VOŠ Kollárová na Karlíně a potrvá do neděle. Ani tento ročník nebude ochuzen o přednášky a workshopy od zkušených lidí z komunity a všichni fandové anime, mangy a asijské kultury jako si přijdou na své. Středobodem akce bude trojice soutěží – AMV, karaoke i cosplay sekce budou hledat výherce věcných cen.

Soutěží bude na akci samozřejmě o něco více – sami na místě plánujeme uspořádat několik turnajů. Opět totiž zařizujeme herní zónu a pod taktovkou SkillZone a Lancraftu se můžete těšit na herní notebooky od MSI, konzole XONE, dotykový monitor s OSU i vlastní karaoke koutek.

Ale zpět k turnajům. Pokud věříte ve svůj skill, můžete si s ostatními změřit síly ve hrách League of Legends a Hearthstone. Konzolisté a fandové bojovek zase dají přednost vyřazovačce v Injustice 2, která se odehraje v sobotu. U všech turnajů se můžete těšit na supr herní ceny. Registrace probíhají přes platformu ESL CZ & SK.

Kdo ví, možná přihodíme i něco dalšího. Více informací o letošním Natsuconu či vstupenkách najdete na stránkách akceoficiálním facebookovém eventu. Nezapomeňte se stavit v herní zóně – budeme se na vás těšit!Moment, ještě soutěž! Máme k dispozici dva lístky pro jednoho šťastlivce – stačí vlézt do naší nové fandovské skupiny SkillZone, kde se zhruba v 16:00 objeví všechny další instrukce. Hodně štěstí!


Čtěte také: FOTOGALERIE – Advík ve znamení turnajů. Mrkněte na naši herní zónu

Zdroj:

Vlastní

Redakce
Jsme pisálci, studenti, snílci a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě. A občas jej zaprasit svými divnými a ujetými nápady. Powered by SkillZone.cz