Máte volný víkend? Zveme vás na Natsucon 2017!

Opět připravujeme herní zónu

Advík máme sice za sebou, to ovšem neznamená, že bychom se po zbytek léta nudili. Ani vy nemusíte – již tento týden odstartuje Natsucon 2017, festival pro všechny fanoušky japonské kultury a popkultury. Co všechno můžete od letošního ročníku očekávat? A nechcete rovnou i lístek pro sebe?

Letošní Natsucon odstartuje v pátek 18. srpna v VOŠ Kollárová na Karlíně a potrvá do neděle. Ani tento ročník nebude ochuzen o přednášky a workshopy od zkušených lidí z komunity a všichni fandové anime, mangy a asijské kultury jako si přijdou na své. Středobodem akce bude trojice soutěží – AMV, karaoke i cosplay sekce budou hledat výherce věcných cen.

Soutěží bude na akci samozřejmě o něco více – sami na místě plánujeme uspořádat několik turnajů. Opět totiž zařizujeme herní zónu a pod taktovkou SkillZone a Lancraftu se můžete těšit na herní notebooky od MSI, konzole XONE, dotykový monitor s OSU i vlastní karaoke koutek.

Ale zpět k turnajům. Pokud věříte ve svůj skill, můžete si s ostatními změřit síly ve hrách League of Legends a Hearthstone. Konzolisté a fandové bojovek zase dají přednost vyřazovačce v Injustice 2, která se odehraje v sobotu. U všech turnajů se můžete těšit na supr herní ceny. Registrace probíhají přes platformu ESL CZ & SK.

Kdo ví, možná přihodíme i něco dalšího. Více informací o letošním Natsuconu či vstupenkách najdete na stránkách akceoficiálním facebookovém eventu. Nezapomeňte se stavit v herní zóně – budeme se na vás těšit!Moment, ještě soutěž! Máme k dispozici dva lístky pro jednoho šťastlivce – stačí vlézt do naší nové fandovské skupiny SkillZone, kde se zhruba v 16:00 objeví všechny další instrukce. Hodně štěstí!


Čtěte také: FOTOGALERIE – Advík ve znamení turnajů. Mrkněte na naši herní zónu

Zdroj:

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.