Domů » Články » Navrhněte si skříň svých snů pro PC s hrou Cyberpunk 2077!

Navrhněte si skříň svých snů pro PC s hrou Cyberpunk 2077!

CD PROJEKT RED oznamuje spuštění soutěže „Kyber PC“, ve které zve všechny členy komunity z celého světa, aby si navrhli vlastní skříň pro PC inspirovanou chystanou hrou Cyberpunk 2077.

Uzávěrka přihlášek je 17. května 2020 v 15:00. Příspěvky se budou posuzovat podle toho, jak budou schůdné a kreativní a jak se budou hodit ke stylu Cyberpunk 2077. Každý, kdo se chce soutěže zúčastnit, by si měl zkontrolovat, jestli jeho design splňuje požadovaná kritéria uvedená na oficiální stránce soutěže Kyber PC, než svůj příspěvek odešle prostřednictvím online formuláře.

Skupina odborníků vybere ze všech platných designů 5 nejlepších příspěvků, které oznámí 29. května 2020. Těchto 5 vybraných příspěvků postaví profesionální úpravci skříní z celého světa a celkový vítěz pak bude vybrán během finále soutěže — to se bude konat 17.–18. července 2020. Mezi dostupné ceny patří špičkové herní PC vybavení od firem Alienware, NVIDIA a SteelSeries, přičemž celkový vítěz obdrží hlavní cenu během živého finále. Vše, co potřebujete vědět o soutěži „Kyber PC“.

Cyberpunk 2077 vyjde 17. září 2020 na PC, Xbox One a PlayStation 4. Více informací o hře najdete na stránkách hry na Facebooku a Twitteru a na cyberpunk.net.

Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X