Domů » Články » Nejhorší komentář na Redditu patří podle Guinnessovy knihy rekordů společnosti EA

Nejhorší komentář na Redditu patří podle Guinnessovy knihy rekordů společnosti EA

Kdo z nás nemá rád prolamování rekordů? Letos jsme mohli sledovat například souboj o historicky největší esportovou událost. Další rekordní zářez si připisuje EA s hrou Star Wars: Battlefront II, a to rovnou do Guinnessovky.

Možná si pamatujete kontroverzi kolem lootboxů pro Star Wars: Battlefront II – hovoříme o reinkarnaci úspěšné FPS od Dice, ne o původní hře od Pandemic. Ve zkratce se komunita hráčů postavila proti lootboxovému systému, u kterého by hráči museli strávit 40 hodin intenzivního hraní pro odemčení jedné postavy. Vše přitom začalo na Redditu, kde situaci vyeskalovalo EA odpovědí, ve které se snaží ze situace vymluvit: „Naším úmyslem bylo poskytnout hráčům pocit hrdosti a úspěchu při odemykání různých hrdinů.“ 

Tato věta je součástí rekordního příspěvku na Redditu s historicky nejhorší bilancí down votů. Zdali byla příčinou chybná komunikace nebo laxní marketing už nezjistíme, jisté však je, že nespokojenost hráčů je vidět i na prodejích hry. Pokud by vás zajímalo trochu té omáčky kolem, můžete se podívat na seznam nejhorší postů na Redditu. Z trůnu nesouhlasných reakcí EA jen hned tak někdo nesesadí. 

Source :

Kotaku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X