Nejlepší hrou podle KFC Gaming je Rainbow Six: Siege(1 minuta čtení)

KFC vyhlásilo na svém videoherním Twitteru šampionát videoher, který opanovalo Rainbow Six: Siege. Dohromady hlasovalo přes sto tisíc lidí, z nichž polovina hlasovala ve finálovém klání.

K videohrám metaforicky přičichl i světoznámý kolonel Sanders z Kentucky. Fastfood, známý pro jedinečnou recepturu kuřete v křupavém těstíčku, nedávno rozjel na svém Twitteru KFC Gaming anketu o nejlepší hru. Ve finále vyhrálo Rainbow Six: Siege, kdy ve hlasování porazili jasným rozdílem Minecraft. Pro Minecraft hlasovalo 30% hlasujících, zatímco R6S zvolilo 70% při celkovém počtu mírně přesahujícím padesát jedna tisíc hlasů. V anketě bylo zapojeno celkově 64 videoherních sérií a character shooter R6S dokázalo cestou do finále porazit hity jako Overwatch, God of War, Need For Speed, Rocket League a v semifinále dokonce GTA. 

Source :

Twitter

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na