fbpx

Nový update pro český survival Novus Inceptio přinesl in-game chat a spoustu oprav

Díky aktualizaci můžeme nyní komunikovat s hráči i napříč herními režimy.

Na to, že o nás v zahraničí stále přemýšlejí jako o malé zemičce kdesi u Ruska, máme v případě herního trhu několik významných zářezů.  Mezi takové tituly, které se těší pozornosti ze zahraničí, se řadí i ambiciózní sandboxová survival hra s prvky MMO, Novus Inception, na níž dělá pouze jeden jediný člověk. 

Zatímco je hra na Steamu k dispozici ve fázi předběžného přístupu už skoro rok, stále je aktivně zásobována novými aktualizacemi, jež hru neustále optimalizují (co si pamatujeme při prvním hraní, byl Novus Inceptio slušný žrout výkonu) a přidávají funkce, které titulu doposud chyběly.

Součástí poslední aktualizace ale nebyly pouze opravné balíčky, které odstranily chybné animace, haprující interakce a další bugy, ale i in-game chat, který má za úkol docílit lepší komunikace mezi hráči, dokonce i napříč herními režimy.

Sám tvůrce ale podotýká, že se jedná pouze o testovací verzi, nelze tedy očekávat, že by byl zcela bezchybný. Singleplayeroví hráči samozřejmě musejí být připojení k internetu, pakliže chtějí komunikovat se svými virtuálními kolegy.

Pokud vás Novus Inceptio z české dílny zaujal, můžete si ho pořídit skrze Steam za €19,99. Za vyzkoušení určitě stojí – vloni jsme ho s čistým svědomím nacpali do nejlepší pětice českých projektů.

Čtěte také: Best of 2015: České projekty

Zdroj:

Steam

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.