fbpx

Někteří podporovatelé Kingdom Come se objeví ve hře – na freskách a obrazech

Warhorse plní své sliby a prostředí titulu plní obličeji svých podporovatelů.

Jelikož středověký titul Kingdom Come: Deliverance od českého studia Warhorse Studios byl oznámen již před lety, hráči, jenž na její vývoj přispěli, si už pomalu trhají vlasy z dlouhého čekání. Útěchou jim snad může být jejich kukuč přímo ve hře.

Zatímco crowdfundingová kampaň získala cílovou částku tak rychle, že nikdo pomalu ani nestačil mrknout (a ke konci nasbírala více než milion liber), vývojová fáze hry se táhne už opravdu dlouhou dobu, což se nelíbí nejen předplatitelům, ale hlavně těm, co pro vývoj přispěli na Kickstarteru.

Vývojáři z Warhorse Studios ovšem nezapomněli a zaměřili se na odměny ze své kickstarterové kampaně. Jelikož autoři slíbili svým podporovatelům, že za zaslání £600 a více se jejich obličej objeví přímo ve hře v podobě malby nebo fresky, své sliby začali plnit. Jak můžete vidět v gameplay videu níže, ti nejštědřejší fanoušci projektu se již nyní mohou pyšnit svou tváří na dobových malbách v útulné kapličce.

Jelikož se jedná o opravdu vysokou částku, kterou jen tak někdo nepřispěje, autoři toho za daný tier nabízeli mnohem více. Obdrží navíc pamětní meč, všechny příběhové části, sběratelskou edici s artbookem, soškou, stříbrnou mincí, tričko, podepsaný plakát a mnoho dalšího,

Kvůli odložení prvního aktu příběhu z letošního léta až na příští rok si budeme muset ještě počkat. I přesto však titul doposud nemá přesné datum vydání, čehož se hráči obávají. Společně se zprávou, že Deep Silver pomůže českým vývojářům vydat fyzické a konzolové kopie Kingdom Come, se objevila i zmínka, že by ke konkretizaci data prodeje mělo dojít v brzké době.

Mimochodem, když se pořádně zaposloucháte, uslyšíte i český dabing. Že by to byla hotová věc?

Čtěte také: Deep Silver pomůže s vydáním českého středověkého RPG Kingdom Come

Zdroj:

Youtube

Tomáš Cuc
Redaktor portálu Battleforce.cz, fanoušek série Assassin's Creed, vášnivý hráč FPS titulů a milovník hudby, kinematografie a seriálů.