Domů » Články » Herní novinky » Netflix si podává ruku s Rainbow Six Siege

Netflix si podává ruku s Rainbow Six Siege(1 minuta čtení)

Není to poprvé ani naposledy, co se herní vývojáři spojili s filmaři. Populární kriminálka Netflixu, Money Heist, je tématem dalšího eventu v Rainbow Six Siege. Těšit se můžeme na nové předměty a speciální hostage mód. 

Španělské kriminální drama La Casa de Papel, také známé pod českým názvem Papírový dům nebo anglickým Money Heist, přichází do Rainbow Six Siege. Nový event v této hře s tématickým názvem Money Heist nás zavede na mapu Bank, ve které jsou drženi rukojmí při bankovní loupeži. S trochou představivosti tak může vypadat každý scénář hostage režimu na této mapě, během eventu však bude mapa ozvláštněna prvky z této známé show. Rukojmí bude oblečen ve stejné kombinéze a bude mít stejnou masku, jako známí hrdinové. Stejnými obleky budou disponovat také Vigil a Hibana a každý z operátorů bude mít nové bundly, které budou obsahovat čtveřici předmětů. U obou to bude červená kombinéza a maska. U Hibany pak navíc Tokyo charm a Regal Mint skin pro primárku TYPE-89. U Vigil to budou The Surrealist charm a Fresh Paper skin pro primárku K1A. Event je online od 20. do 25. listopadu.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X