fbpx
Domů » Nexus dostane svého prvního domácího hrdinu!

Nexus dostane svého prvního domácího hrdinu!(1 minuta čtení)

Do Heroes of the Storm se chystá první šampion z domácího universa Nexus a nemůžeme si pomoct, ale někoho nám ta holčina připomíná…

Blizzard MOBA Heroes of the Storm sází již od svého vydání především na snadno uchopitelnou hratelnost a známé ksichty. Zároveň se ale mistři ledových bouří snaží už nějaký ten pátek vdechnout život také svým novým universům. Zatímco po naší oblíbené hospodě už tedy pobíhá malá holčička, po našem oblíbeném MOBA kolbišti bude pro změnu malá holčička zase brzy poletovat. Jenže zatímco s Ava by se s vámi klidně podělila o poslední booster pack, Orphea by vás kvůli němu nejspíše klidně poslala do respawnu. Jo a taky má problémy se svým taťkou, jak uvidíme v následujícím videu.

Tohle děvče je assassin specializující se na boj na střední vzdálenosti a bude se řadit mezi extrémně mobilní hrdiny. Nemůžeme se sice zbavit dojmu, jako by do Heroes of the Storm přilevitovala od sousedů z Noxusu a cestou neumlátila tou rakví, kterou tahá na zádech, Jackieho Estacada (najděte si trailer ke hře Darkness 2 a najděte pět rozdílů pozn. redakce), ale na bojišti se umí evidentně ohánět hodně slušně. Jestli jste jako malí rádi kličkovali sem a tam a vytvářeli smrtonosná komba, tak je pro vás Orphea jasná volba! Nevěříte? Mrkněte na její spotlight video a posuďte sami.

Source :

YouTube