Domů » Články » Herní novinky » EA představilo NHL 19. Nedočkalo se nového enginu, kampaně ani PC verze

EA představilo NHL 19. Nedočkalo se nového enginu, kampaně ani PC verze

Ale můžeme si bruslit na rybníku

EA si na sportovní hry potrpí, což dokazuje na každé konferenci E3. Takovou sezónní stálicí jsou tituly jako nová FIFA nebo Madden, oba tituly běží na novém enginu Frostbite a druhý jmenovaný kousek překvapivě míří na PC. Vedle nich proto NHL 19 působí nechtěným dojmem.

Oznámení se licencovaný hokej dočkal až týden po E3 a moc dobré zprávy nepřinesl. Samozřejmě se vrací slavní hráči i týmy a dokonce si budeme moci zabruslit na rybníku. Velké změny oproti loňskému ročníku ale očekávat nemůžeme.

Podle slov vývojářů z EA Vancouver hráči nejvíce volali po lepším multiplayeru. Většina práce tedy šla do systému NHL Ones, v němž hráči zápasí v týmech proti sobě o lepší vybavení a postup svých charakterů.

Jedinou změnou hratelnosti je technologie Real Player Motion, kterou jsme poprvé viděli ve FIFA 18. Hráči se tak budou hýbat méně prkenně, s jejich pohyby pomohl aktualizovaný motion capture. Avšak co se týče velkých změn, tím jejich výčet končí.

[arve url=”https://youtu.be/I45nYzzxWBI” /]


Sestavy hráčů jsou opět aktualizované, přibude k nim i 200 legend zámořské ligy. Zatím je oznámen jen Wayne Gretzky, snad nezapomenou na naše borce Jágra a Haška. Dalších jmen se nejspíše dočkáme ještě před koncem léta.

Hráči ale s NHL 19 pochopitelně moc spokojení nejsou. Stále se nedočkali enginu Frostbite, který používá FIFA i Madden. Obě série jsou díky tomu technicky napřed a vypadají mnohem lépe, než rozpláclé obličeje hokejistů.

Zároveň chybí PC verze, naposledy jsme se NHL na počítačích dočkali v roce 2008. Proč svou hokejovou sérii EA tak zanedbává, můžeme jen odhadovat. Pochybujeme, že by značka lákala méně hráčů než americký fotbal, alespoň na evropské půdě. Datum vydání je stanoveno na 14. září pro PS4 a Xbox One.

Čtěte také: Crackdown 3 změnil vývojáře. Původní tvůrci hru předali anglickému Sumo Digital

Source :

polygon.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X