Domů » Články » Niantic spustili soutěžní žebříček v Pokémon Go

Niantic spustili soutěžní žebříček v Pokémon Go

V neděli byl spuštěn hodnocený žebříček hráčů v Pokémon Go. Kromě dokazování vlastních schopností sledujeme také vedení jednotlivých týmů. Launch této utility doprovázel mini event s Marillem.

Kompetitivní liga v Pokémon Go je v plném proudu. Nyní jsme se dočkali i online žebříčků, jejichž spuštění doprovodil i menší event, coby další oživení k této příležitosti. Online tabulky je možné sledovat na oficiálních stránkách hry. Jedná se o žebříček pěti set celosvětové nejúspěšnějších hráčů. Zároveň můžeme sledovat, jak si stojí náš tým (Go Instinct). K probojování do žebříčku je nutné samozřejmě projevit svou zdatnost v boji s ostatními hráči. Také je však potřeba mít alespoň sedmou úroveň. Navíc ze žebříčku budou vyloučeni hráči, kteří mají urážlivé jméno nebo mají trest za podvodné chování. Nedělní spuštění doprovázel zároveň několikahodinový event a vodním Pokémonem Marillem, kterému se kolem poledne zvýšil spawn rate, a mohli jsem ho tak potkat na mapě augmentované reality mnohem častěji. Pokud jste ještě nezkoušeli jednu z nejpopulárnějších her s AR mechanismem, můžete začít chytat Pokémony po stažení z Google Play nebo App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
iiic

za jaký team tedy hrajete?

trackback

[…] po roce fungování hra nedokázala zaujmout natolik, jako se to povedlo například sourozencům Pokémon Go nebo Pokémon Masters. I přes poměrně zábavný herní obsah akční žánr zakládající na […]

2
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X