Domů » Články » Night City Wire: Episode 1 – Nové podrobnosti o hře Cyberpunk 2077

Night City Wire: Episode 1 – Nové podrobnosti o hře Cyberpunk 2077(3 minuty čtení)

Cyberpunk 2077 byl sice odložen na 19. listopad 2020, to ale neznamená, že v nás vývojáři nechají vyhasnout naše zapálené nadšení ze hry. Dnes proběhla konference na Twitchi, přímo na kanále CD PROJECT RED přibližující další věci, které nám byly doposud utajeny.

Prezentace byla nazvaná Night City Wire: Episode 1 a v příští týdnech se můžeme těšit na pokračování. Tentokrát jsme viděli nový trailer, skládající se pouze z prologu hry. Od vývojářů jsme se dozvěděli, že Night City se skládá ze šesti naprosto unikátních částí a je obklopeno sedmi úseky pustiny jménem Badlands. Se svým kámošem Jackiem se pokusíte získat čip nesmrtelnosti, ale vše nepůjde podle plánu. Také nám byl lépe přiblížen gang jménem Nox. Bylo nám řečeno, že byl založen v roce 2076 po smrti majitelky night clubu a zároveň bývalé prostitutky Lizzie, která se snažila chránit sexuální pracovníky a pracovnice před zneužíváním, a tak i gang jde v jejích stopách.

Pustina bude vyprahlá, mrtvá část mapy, osídlená pouze Nomády. Ti žijí naprosto jiným způsobem života, než lidé ve městě a putují v konvojích, tvořených z aut a motorek, po celé pustině. Dále byla představena postava jménem Adam Smasher, což je kompletně přetvořený kyborg. Přiblíženi nám také byli také ripperdocs. – chirurgové, díky kterým budeme ve světě Cyberpunku získávat veškerá vylepšení.

Cyberpunk 2077 bude pro vlastníky verze pro PS4 na PS5 zdarma a po vydání této nové generace přijde update hry, který zařídí její vylepšení, aby nový konzolový hardware byl plně využit. To samé přijde pro Xbox One a Xbox Series X.

Největší nečekanou novinkou byla utajená spolupráce se studiem Trigger a společností Netflix na vytvoření anime podle hry. CYBERPUNK: EDGERUNNERS má přijít v roce 2022. Anime nám ukáže v délce více než deseti epizod naprosto nové charaktery a příběhy. Bude to jak doplňkový kontent pro hráče, tak i můstek ke hře pro lidi, kteří Cyberpunk 2077 ještě nehráli. Režírovat ho bude Hiroyuki Imaishi, známý díky anime titulům jako je Promare a Kill la Kill. Hudbu zkomponuje Akira Yamaoka, který vytvořil soundtrack pro Silent Hill.

Představena nám byla také schopnost Braindace. Budete si moci procházet záznamy postav – co dělali, cítili a prožívali. Díky tomu získáte informace, které potřebujete, či jsou jen zajímavosti k doplnění příběhu. Samotné charaktery prý byly vytvořeny i s jejich kompletní historií, i když ani nebyla použita ve hře, jen aby docílili co nejrealističtějšího chování a reakcí. Všechny zkušenost z vytvoření Zaklínače prý byly využity, hráč nenarazí na prázdné místo a vše bude mít svůj význam. Na pětadvacetiminutovou prezentaci toho ukázali celkem dost a nám nezbývá než čekat, s čím přijde epizoda 2.

Ondřej Radosta
Written by
Negramotný spisovatel, zbrklý ajťák, obkreslující malíř, angličtinář neschopný odpovědi, bývalý ochotnický herec, hráč všeho možného a naprosto amatérský streamer. To všechno jsem já. Moment! Ještě lučištník.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X