Domů » Články » Herní novinky » Streamer hry Fortnite vydělává 500 tisíc dolarů měsíčně. Pomohl mu i rapper Drake

Streamer hry Fortnite vydělává 500 tisíc dolarů měsíčně. Pomohl mu i rapper Drake

Od nuly k milionům
Ninja Fortnite Twitch

Streamování zvenčí vypadá jako ideální práce. Práci můžete klidně dělat z pohodlí vlastního pokoje, většinou stačí jen hrát hry a občas se věnovat divákům. Za odměnu se valí desítky odběratelů a sponzorských darů. No dobře, zkrášlujeme to – nejúspěšnější streamer současnosti Ninja by s tímto ideálním obrazem nejspíše nesouhlasil.

Tyler „Ninja“ Blevins streamovat začal před téměř deseti lety. V té době Twitch ještě jako samostatná stránka neexistoval a živé vysílání bylo víceméně záležitostí jen pár hráčů. Doba se ale mění a především díky popularitě her jako Fortnite se z Blevinse stal milionář.

V rozhovoru pro CNBC přiznal, že za měsíc vydělá zhruba půl milionu dolarů. Úctyhodná suma pochází z velké části přímo z Twitche, nejde ale zapomenout ani na jeho Youtube kanál s pěti miliony odběrateli. A po nedávném rekordu, ke kterému mu pomohl i rapper Drake, jeho čísla ještě porostou.

Herní komunita tím našla výborného představitele. Ninja se naštěstí vyhýbá skandálům a dalším potížím, pravidelně věnuje své vydělané peníze na charitu a zbytek si šetří nebo investuje. Blevins celkově působí jako fajn hráč, který může hraní her přiblížit neznalým davům. Třeba pomůže zahnat i strašáka v podobě násilných her.

Čtěte také: Chlapec zastřelil o pár let starší sestru. Hádali se o ovladač od konzole

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X