fbpx

Tento měsíc vychází Nintendo Labo. Přijďte si ho vyzkoušet i s dětmi!

Zpestřete si poslední dubnovou sobotu kreativní zábavou

Přijďte si jako první vyzkoušet unikátní stavebnici Nintendo Labo! Postavte různé Toy-Con výtvory, hrajte si s nimi a objevte jak fungují, abyste si mohli vymyslet vlastní. To všechno si můžete vyzkoušet a zažít v pražském Creative World, kde se 28. dubna 2018 bude konat Nintendo Labo Launch event.

Chcete si Nintendo Labo vyzkoušet naživo? Zaregistrujte pomocí formuláře níže, vyberte si jeden z termínů a připište, jestli plánujete dorazit s dětmi – právě ti si totiž Nintendo Labo užijí nejvíce (doporučený věk dětí je 7 let a více)!

Upozorňujeme, že registrace není závazná, z registrovaných vybereme několik desítek šťastlivců, které budeme kontaktovat na zadanou e-mailovou adresu s bližšími informacemi. Potvrzení a pozvánku budeme zasílat zhruba týden před začátkem akce. Registrovat se můžete pouze jednou v rámci celého formuláře (tedy pouze na jeden vybraný časový úsek).


V e-mailové pozvánce se pak dozvíte, kam a kdy přesně máte dorazit. Co se týče programu, můžete se těšit na úvodní prezentaci, která zodpoví základní otázky ohledně Nintendo Labo. Pak už se vám začnou věnovat naši školení promotéři, kteří pomůžou se stavbou Toy-Con výtvorů a vysvětlí, jak vlastně Nintendo Labo funguje.

S hotovými výplody práce si budete moci hrát v koutku PLAY a následně je přizpůsobit v koutku CUSTOMISE k obrazu svému, čímž vytvoříte své jedinečné Toy-Con výtvory. A pozor, žádný návštěvník neodejde s prázdnou!

Pokud tedy máte hravou ratolest a volno na poslední dubnovou sobotu, určitě se zaregistrujte. Formulář najdete za odkazem níže. Příjemnou zábavu!

Zaregistrujte se zde!

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz