Domů » Články » Herní novinky » Nintendo Switch Diablo III Limited Edition si jde pro vaše kreditky!

Nintendo Switch Diablo III Limited Edition si jde pro vaše kreditky!

Blizzard to s tím vymítáním démonů kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv nejspíš myslí opravdu vážně. Vlastní edice konzole Nintendo Switch se totiž každá hra nedočká…

Třetí návrat pána teroru na herních konzolích šlape jako hodinky a gamepad nám při záchraně světa sloužil snad ještě lépe než myš s klávesnicí. Blizzard zkrátka u konzolových portů odvedl parádní kus práce a my se tak zkrátka nemůžeme netěšit na chystanou verzi pro Nintendo Switch. Že tuhle neskutečně mobilní konzoli doma nemáte? No tak to se rozlučte se svými úsporami, protože Nintendo dnes představilo speciální limitovanou edici ve stylu tohohle démonického hack and slash RPG! Součástí balení bude konzole a dokovací stanice s tematickými kérkami, démonické přepravní pouzdro a samozřejmě kód ke stažení hry Diablo III: Ethernal Collection.

Na vědomí se tedy dává, že kdo tohohle čipeška obětuje na našem oltáři (rozumějte nainstaluje u Amahary v obýváku), ten se stane naším oblíbeným smrtelníkem! Akorát si možná mělo Nintendo tohle odhalení nechat až na letošní Blizzcon, ostatně tenhle svátek všech fanoušků her společnosti Blizzard už je za rohem!

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=SIS6Enm3-Zc” /]

Source :

Nintendo UK

X