Nintendo chystá „velkolepé“ E3. Odhalí hry na Switch i 3DS

„My body is ready“

I přes nemalou skepsi herní komunity se Nintendo Switch prodává velice dobře. Velký podíl na skvělém odbytu má bezesporu i nová Zelda, která sbírala jedno desítkové hodnocení za druhým. I tak nám ale přišlo, že by si nová hybridní konzole od Nintenda zasloužila víc her, než kolik jich očekává v následujících týdnech.

Naděje ovšem umírá jako poslední a za pár měsíců na sebe vezme podobu E3. Hlavoun americké pobočky Nintenda (a vděčný materiál na memy) Reggie Fils-Aime řekl televizi Fox News, že každoroční herní event v Los Angeles bude pro celou firmu zásadní.

„Letošní E3 bude pro nás velkou příležitostí nejen ukázat nové hry pro Nintendo Switch, ale i handheld Nintendo 3DS. Obě konzole dodnes slaví jeden úspěch za druhým. A lidi chtějí další hry,“ pochlubil se novinářům Reggie.

Což o to, že jejich nová konzole potřebuje další hry jako sůl. Očekáváme odhalení nových Pokémonů a Fire Emblemu pro Switch. Sami jsme zvědaví, zda se západní vydavatelé pochlapí a rozhodnou se přispěchat se svými vlastními tituly. Skyrim, FIFA a Steep jsou za nás málo.

Letošní E3 bude plná zajímavých odhalení. V našem hledáčku je nový Assassin’s Creed, druhý Battlefront či nová konzole Project Scorpio od Microsoftu. Některé šuškajdy tvrdí, že by Bethesda možná mohla odhalit další díl The Elder Scrolls, ale tam to spíš vidíme na mnohem pozdější oznámení.

Čtěte také: Mobilní Mario má téměř 80 milionů stažení. Nintendo ale tržby zklamaly

Zdroj:

VG247

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz