fbpx

Vyhrajte Nintendo Switch i s novým Mariem! Soutěž končí již brzy

Čas máte do konce listopadu

Trávíte abnormálně hodně času v pražském metru? Proč toho nevyužít a nezkusit štěstí v boji o Nintendo Switch? Společnost ConQuest entertainment brzy ukončí soutěž, v němž můžete vyhrát speciální edici konzole i s vychvalovanou hrou Super Mario Odyssey. Stačí se vyfotit u plakátu.

Soutěžní „koutek“ s nepřehlédnutelným plakátem Nintenda najdete na stanici metra Můstek (přímo na Václavském náměstí). Pravidla soutěže jsou vesměs jednoduchá – stačí se u plakátu vyfotit a následně fotografii sdílet na sociálních sítích Facebook (tam by měla být veřejná) či Instagram s hashtagem #MarioVMetru.

Hlavní cenou je již zmíněné Nintendo Switch s červenými Joy-conySuper Mario Odyssey. Pětice náhodných účastníků navíc dostane i cenu útěchy s motivy hry. Soutěž končí už 30. listopadu, takže máte poslední dva dny vlézt do metra pro fotku. Nebo zajet do Prahy.

Veškerá pravidla najdete na stránkách MojeNintendo.cz, doporučujeme vám si je pořádně projít. Hodně štěstí a ať to fotí!

Čtěte také: Bungie vypnulo tajný XP systém v Destiny 2. Hráče „okrádal“ až o 95 % zkušeností

Zdroj:

Tisková zpráva

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz