Domů » Články » Vyhrajte konzoli Nintendo Switch pro své blízké! Soutěž končí za pár dní

Vyhrajte konzoli Nintendo Switch pro své blízké! Soutěž končí za pár dní

Na dárky není nikdy pozdě

Nintendo Switch se i přes prvotní obavy nakonec dočkal velmi plodného roku. Může chlubit hrami, které bodují v bilančních žebříčcích, i možností hrát Skyrim v metru či v pohodlí domova (nebo v posteli, pokud jste stejní lenoši jako my). No, a nyní můžete tuto konzoli vyhrát v aktuální soutěži. A vůbec nevadí, že už jeden Switch máte doma.

Český vydavatel Conquest entertainment uspořádal poněkud netradiční soutěž, která směřuje především na dosavadní majitele Nintenda Switch. Ti totiž mohou vyhrát druhou konzoli pro své nejbližší, navíc i s těmi nejlepšími hrami na platformě či užitečným příslušenstvím.

Stačí, abyste se na fotkách či videích pochlubili, jak jste si užívali (nebo stále užíváte) svátky právě s touto konzolí. Ať už jste dojili se svou bábi kravičky ve 1-2 Switch či propařili Štědrý den u Zeldy, stačí vaše příspěvky hodit na své účty na Facebooku, Twitteru či Instagramu s hashtagem #MujSwitch, případně do komentářů u postu FB stránky českého Nintenda.

Soutěž končí 2. ledna včetně. Nezapomeňte, že vaše příspěvky musí být veřejné, jinak je organizátoři neuvidí a nebudou je brát v potaz. Kompletní pravidla i seznam cen najdete na stránkách MojeNintendo.cz.

Zapojením se do soutěže mimochodem získáte taky šanci, že se vaše obrázky objeví v různých formách propagace konzole Nintendo Switch v budoucnu, tak se nezapomeňte usmívat.

Čtěte také: Návrat do dětství. Na Nintendo 3DS vyjde stařičký Pokémon Crystal

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=bCBIJmxZtw4″ /]

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X