Domů » Články » Nintendo Switch se těší plejádě indie titulů. Na konzoli míří Moonlighter i This War of Mine

Nintendo Switch se těší plejádě indie titulů. Na konzoli míří Moonlighter i This War of Mine

Nintendo Switch není pouhým písečkem pro tituly z domovského Japonska. Čím dál více nezávislých titulů si nachází cestu na hybridní konzoli a každým týdnem se nabídka indie her uspokojivě rozrůstá. Polský vydavatel a vývojář 11 bit Studios se na Gamescomu pochlubil hned třemi přírůstky – Moonlighter, This War of Mine a Children of Morta.

Moonlighter na Nintendo Switch sedí na konzoli jako prd*l na hrnec. Testovaná portovaná verze působila docela hotově a ovládání bylo krásně odladěné (byť jsme nestihli vyzkoušet hraní na odpojených Joy-Conech). Mix rogue-like RPG a manažera obchodu se starožitnostmi by měl vyjít někdy v listopadu.

Ve stejný měsíc se na japonskou hybridní konzoli dostane poněkud starší, ale velmi povedená strategie This War of Mine, která původně vyšla na PC už před čtyřmi lety. Ta se na Nintendu Switch objeví v kompletní edici, což znamená desítky hodin depresivní zábavy na cestách i v pohodlí postele. S přicházející zimou ideální volba.

Nejdále od vydání má indie hříčka Children of Morta, která ještě nespatřila světlo světa na žádné z platforem. V hack & slash akci se ujmete rodiny Bergsonových, která již po několik generací stráží horu Morta. Tu ale zevnitř požírá pradávné zlo, tudíž se s jednotlivými členy rodiny musíte prokousávat čím dál hlouběji náhodně generovanými úrovněmi, než se dostanete ke zdroji všech problémů. Hra má vyjít na PC ještě letos, verze pro Nintendo Switch dorazí v průběhu příštího roku.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=Ly9dJuWSLU4″ /]

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X