Domů » Články » Herní novinky » Nintendo v tichosti vydalo novou pokémoní hru na mobily

Nintendo v tichosti vydalo novou pokémoní hru na mobily

Dostane se tomuto titulu stejného ohlasu jako Pokémon Go?

Na Google Play a App Store se bez jakýchkoliv dřívějších náznaků objevila další oficiální pokémoní hra, která dostala název Pokémon Duel. Jedná se o zcela první oficiální titul s pokémoni tématikou, co plynule přechází mezi desktopovou, strategickou a sběratelskou hrou. 

Ihned po spuštění a stažení dodatečného balíčku si vytvoříte svůj tým šesti pokémonů. Vaším úkolem bude dostat alespoň jednoho z nich na druhou stranu hrací desky. Pokud se tak stane a vítězství připadne vám, obdržíte body, které poslouží k postupu na vyšší rank. Nové kousky do vašeho decku získáváte skrze bedny, které obdržíte za vítězství v boji, případně si je jednoduše zakoupíte za reálné peníze v obchodě.

Společně s bednami jsou k dispozici i takzvané Boostery, které většinou obsahují předměty pro vylepšení vašich pokémonů. Aby hra nebyla pouze o nekonečném likvidování neznámých nepřátel, můžete k boji vyzvat i svého kamaráda a porovnat s ním své síly. Ve hře nechybí ani denní úkoly, díky kterým se můžete snadno dostat k dalším herním předmětům.

I přesto, že pro nás bylo vydání Pokémon Duel překvapením, v domovském Japonsku je tento titul dostupný již rok pod názvem Pokémon Co-master. Jelikož hra doposud sbírala převážně kladná hodnocení, mohlo by se titulu dařit i ve světě. Pokud vás zajímá reálná podoba hry, podívejte se na oficiální trailer, jenž byl odhalen současně s vydáním hry na Google Play a App Store.

Čtěte také: Direct: Série Fire Emblem se letos dočká několika titulů na 3DS, Switch i mobily

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X