Nioh 2: Beta verze hry nás čeká v listopadu(1 minuta čtení)

Nioh od Team Ninja sbírala vcelku slušné známky. Hlavní hrdina jako by z oka vypadl zaklínači Geraltovi a “zábava” jako u her ze série Dark Souls je zřejmě kombinací, kterou hráči chtějí. Sony proto nelenila a hráče navnadila už na loňské E3. Nioh 2 sice vyjde až začátkem příštího roku, ale jako jedna z mála her pro jednoho hráče dostane Beta verzi.

Ta bude přístupná pro všechny hráče na platformě PlayStation 4 od 1. až do 10. listopadu (nevyžaduje PlayStation Plus) a už teď víme, jaké nás čekají změny. Jedna z hlavních je možnost vytvoření hlavní postavy na míru a taktéž se budeme moci vtělit do démona zvaného YOKAI, díky čemuž se nám zpřístupní další schopnosti, které bude možné využít proti svým soupeřům. Poražený nepřátelský YOKAI “upustí” duši a ten váš načerpá nové zkušenosti a nové schopnosti. Nepřátelé působí pohádkově, ale zároveň trochu nechutně. Hlavně ten pavouk!

Kooperační režim nabídne možnost hrát buď s kamarády, nebo s umělou inteligencí obdobně jako u Dragon’s Dogma, kde jste propůjčovali svého pěšáka (Pawn). Těšit se můžeme na atraktivní soubojový systém, nové prostředí a hlavně na tu spoustu nových Dualshocků co si budeme muset nakoupit. 

Source :

Gameinformer

Marek Pečínka
Gargamel z Liberce co má rád videohry a dění kolem nich, fanoušek Twin Peaks a nevelký čtenář.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na